hybridní telefonní ústředna PX24mrX

IP ,digitální telekomunikační systém PX24mrX-r7-IP byl navržen pro malé a střední firmy. Systém PX24mrX-r7-IP Vám nabízí dokonalou, kvalitní a spolehlivou komunikaci. Systém Vám umožní snižovat Vaše telefonní poplatky díky službě LCR (ARS). K systému můžeme připojit dveřní telefon,GSM bránu.Jako celek je vhodný pro rodinné domky a malé firmy,kde si mohou sami uživatelé nastavit přes webové rozhraní systém dle jejich potřeb.

Systém umožňuje kombinovat analogové, digitální,ISDN a VoIP připojení jak na vstupu,tak i na výstupu.Systém využívá CLIP (přenos čísla)na analogových pobočkách a státních linkách.

Systém PX24mrX-r7-IP je modulární a nabízí bezblokové spojovací pole. Co to znamená v praxi? Všichni účastníci (pobočky) mohou volat v daný okamžik současně tak, že mohou uskutečňovat jak vnější, tak i vnitřní hovory. Vnější hovory jsou vždy limitovány počtem státních linek,nebo počtem kanálů VoIP připojených k systému. Některé konkurenční ústředny i renomovaných značek nemají bezblokové spojovací pole.

Možností VoIP na protokolu H.323 a SIP.Tato služba umožňuje připojení až 48 IP zařízení.Z toho 8x vstupních VoIP kanálů (licenčně rozšiřitelné) a 40 SIP uživatelů.

Systém plně umožňuje připojení do LAN a směrovat volání přes PSTN síť,nebo Internet dle požadavku zákazníka.
Otevřená architektura systému umožňuje levné volání přes PSTN síť a Internet.Pro bezpečné volání v rámci sítě Internetu,nebo podnikové síti vytvořené systémem TELESIS jsme vložili do systému " Secure VoIP Calls.Systém najde hlavně využití v podnikových sítích.Komunikační systém PX24mrX-r7-IP má max.kapacitu 62 portů.

Maximální konfigurace:

4x C0 státní analogové linky

4x BRA ISDN

2x digitální pobočky

56x analogové pobočky s CLIP

8x VOIP linky

40x SIP pobočky