hybridní telefonní ústředna PX24nrX

IP komunikační systém PX24nrX byl navržen pro malé firmy. Systém PX-24nrX Vám nabízí služby které splní Vaše požadavky pro dokonalou, kvalitní a spolehlivou komunikaci. Systém Vám umožní snižovat Vaše telefonní poplatky díky službě LCR (ARS). Systém PX-24nrX má k dispozici vlastnosti, které se dají využívat v hotelích, lázních a ubytovnách. K systému můžeme připojit dveřní telefon zn. TELESIS nebo od jiných výrobců. Systém nabízí více než 180 systémových funkcí.

Systém umožňuje kombinovat C0 st.analogové linky a VoIP na vstupu i výstupu.Systém využívá CLIP (přenos čísla)na analogových pobočkách a státních linkách.
Systém PX-24nrX nabízí bezblokové spojovací pole. Co to znamená v praxi? Všichni účastníci (pobočky) mohou volat v daný okamžik současně tak, že mohou uskutečňovat jak vnější, tak i vnitřní hovory. Vnější hovory jsou vždy limitovány počtem státních linek,nebo počtem kanálů VoIP připojených k systému. Některé konkurenční ústředny i renomovaných značek nemají bezblokové spojovací pole.

Možností VoIP na protokolu H.323 a SIP.Tato novinka umožňuje připojit až 32 IP uživatelů.Připojení do LAN a směrovat volání přes PSTN síť,nebo Internet dle požadavku zákazníka.
Otevřená architektura systému umožňuje levné volání přes PSTN síť a Internet.
Pro bezpečné volání v rámci sítě Internetu,nebo podnikové síti vytvořené systémem TELESIS jsme vložili do systému " Secure VoIP Calls.Systém najde hlavně využití v podnikových sítích.DVR pro 100 hodin záznamu a nahrávání hovorů.Komunikační systém PX24nrX má max.kapacitu 45 portů.

Maximální konfigurace:

4xC0 státní analogové linky

1x digitální telefon

8x analogové pobočky s CLIP

4x VOIP linky

32x SIP pobočky