PX24xrX

Digitální telekomunikační systém PX24xrX byl navržen pro střední a velké firmy s možností lehkého rozšíření,nebo měnění kapacity podle požadavků budování Vaší společnosti. Systém Vám nabízí služby ISDN, které splní Vaše požadavky pro dokonalou, kvalitní a spolehlivou komunikaci. Systém Vám umožní snižovat Vaše telefonní poplatky díky službě LCR (ARS). Systém  má k dispozici vlastnosti, které se dají využívat v hotelích, lázních a ubytovnách. K systému můžeme připojit dveřní telefon zn. TELESIS nebo od jiných výrobců. Systém nabízí více než 180 systémových funkcí. Systém umožňuje kombinovat analog,euroISDN a VoIP na vstupu i výstupu.Systém využívá CLIP (přenos čísla)na analogových pobočkách a státních linkách.

Systém PX24xrX nabízí bezblokové spojovací pole. Co to znamená v praxi? Všichni účastníci (pobočky) mohou volat v daný okamžik současně tak, že mohou uskutečňovat jak vnější, tak i vnitřní hovory. Vnější hovory jsou vždy limitovány počtem státních linek,nebo počtem kanálů VoIP připojených k systému. Některé konkurenční ústředny i renomovaných značek nemají bezblokové spojovací pole. Ústředna PX24xrX disponuje VoIP protokolu H.323 a SIP až pro 560 SIP uživatelů.Z toho 30x vstupních VoIP kanálů (licenčně rozšiřitelné) a 430 SIP uživatelů.

Otevřená architektura systému umožňuje levné volání přes PSTN síť a Internet.Pro bezpečné volání v rámci sítě Internetu,nebo podnikové síti vytvořené systémem TELESIS jsme vložili do systému " Secure VoIP Calls.Systém najde hlavně využití v podnikových sítích.Komunikační systém PX24xrX má max.kapacitu až 10.000 portů.PX24xrX je vybavena signalizací SS7,V5.2 ,která umožňuje použít systém i jako spojovací systém pevné veřejné sítě. Pro možnost nahrávání hovorů je ústředna vybavena integrovaným modulem "DVR" až pro 100 hodin záznamu s možností rozšíření..

Díky flexibilnímu SW a mnoho rozhraní lze systém TELESIS PX24xrX provozovat jako:

- koncová veřejná ústředna
- veřejná ústředna
- pobočková ústředna
- meziměstská ústředna
- transitní ústředna
- konvertor signalizace

Maximální konfigurace:

64x C0 státní analogové linky

4x BRA ISDN

8x ISDN30

120x VOIP

150x digitální telefon

10.000x analogové pobočky s CLIP

560x SIP pobočky